Yaşam

Burada Bir Tutam Romantizm Arıyor: Netflix’te İçinizi Isıtacak En Romantik Filmler

Hayatımıza anlam katan en güzel duygulardan biri olan sevginin gücüne inanıyoruz. İşte bu yüzden bugün sizlerle Netflix’te bulabileceğiniz en romantik aşk filmlerini paylaşacağız.

İşte romantik bir akşam geçirmek isteyenler için en tatlı aşk hikayeleri! ?

30. Manhattan’daki Hizmetçi, 2002

imdb :5.3

Özet: Marisa Ventura lüks bir otelde çalışmaktadır. Bir gün Christopher Marshall adında zengin bir politikacıyla tanışır. Marshall, Ventura’nın otel konuklarından biri olduğunu düşünüyor. Aralarında bir yakınlaşma başlar ama gerçek ortaya çıktığında farklı bir dünyanın insanları olduklarını anlarlar.

Oyuncular:Jennifer Lopez, Ralph Fiennes, Natasha Richardson

Müdür:Wayne Wang

29. Koşulsuz, 2011

imdb :6.2

Özet: İki arkadaş, Emma ve Adam, duygusal bağları olmadan cinsel çıkarlarının peşinden gitmeyi planlarlar ama romantik duygular devreye girer. İkisi Los Angeles’ta yaşayan arkadaşlardır ve birbirlerinden duydukları yalnızlığı gidermek için barışırlar. Ancak zamanla romantik duyguların ortaya çıkması ilişkilerini zorlaştırır ve ikili arasında şiddetli bir mücadele başlar.

Oyuncular:Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline

Müdür:İvan Reitman

28. 13 Devam ediyor 30, 2004

imdb :6.3

Özet: 13 yaşındaki Jenna Rink’in dileği gerçekleşir ve 30 yaşında başarılı bir hanımefendiyi uyandırır. Jenna, hayatındaki yanlışları düzeltmek için 30 yaşında bir kadın olarak hayatını yeniden kurar ve eski arkadaşı Matt ile yeniden bağ kurmaya çalışır.

Oyuncular:Jennifer Garner, Mark Ruffalo, Judy Greer

Müdür:Gary Winnick

27. Düşlerimde, 2014

imdb :6.3

Özet: İki yabancı olan Natalie ve Nick, rüyalarında buluşurlar ve birlikte hayallerini paylaşmaya başlarlar. İkili gerçek hayatta birbirlerini tanımaz ama rüyalarında birlikte vakit geçirirler. Zamanla hayal ettikleri hayatın gerçekleşmesini isteyen ikili, gerçek hayatta da bir yere varmak için çabalar.

Oyuncular:Katherine McPheeMike VogelJoBeth Williams

Müdür:kenny leon

26. Şövalye ve Gündüz, 2010

imdb :6.3

Özet: June Havens, uçakta Roy Miller ile tanışır. Roy’un bir CIA casusu olduğu ortaya çıkınca ikisi de bir dizi tehlikeli olayın içinde kalır ve kaçmaya çalışır.

Oyuncular:Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard

Müdür:James Mangold

25. Yalan İcadı, 2009

imdb :6.3

Özet: Film, insanların övünmeyi bilmediği, dolayısıyla insanların her zaman doğruyu söylemek zorunda kaldığı bir dünyada geçiyor. Ancak Mark adında bir adam birdenbire övünebileceğini keşfeder ve bu yeteneğini hayatını değiştirmek için kullanır.

Oyuncular:Ricky GervaisJennifer GarnerJonah Hill

Müdür:Ricky GervaisMatthew Robinson

24. Charlie Aziz Bulut, 2010

imdb :6.4

Özet: Genç ve başarılı bir denizci olan Charlie, genç yaşta kaybettiği kardeşi Sam’in hayaletiyle birlikte yaşamak zorundadır. Sam’in ölümüyle Charlie yaralı duygularla yaşamaya başlar ve sistematik olarak kardeşinin hayaletiyle tanışır.

Oyuncular:Zac Efron, Kim Basinger, Charlie Tahan

Müdür:çapak yönlendiriciler

23. Devam Et, 2011

imdb :6.4

Özet:New York’ta bir plastik cerrah olan Danny, genç ve güzel bir öğretmen olan Palmer’a aşık olur ve onu etkilemek için onun yalanları sonucunda komik olaylar bulur.

Oyuncular:Adam SandlerJennifer AnistonBrooklyn Decker

Müdür:Dennis Dugan

22. İncir Reçeli, 2011

imdb :6.5

Özet: Metin, televizyon için skeçler yazarak geçimini sağlayan bir adamdır. Bir gün gittiği barda hayatını tamamen değiştiren Duygu ile tanışır.

Oyuncular:Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Sinan Çalışkanoğlu

Müdür:Aytaç Ağır

21. Fayda Sağlayan Arkadaşlar, 2011

imdb :6.5

Özet: İki arkadaş, Jamie ve Dylan, cinsel ilgilerini arkadaşlık düzeyinde tutmayı planlıyorlar ama romantik duygular devreye giriyor. İkisi New York’ta yaşayan iş arkadaşları ve birlikte vakit geçirmeye başladıklarında yakınlaşmaları kaçınılmaz oluyor. Ancak romantik duyguların ortaya çıkmasıyla ikili arasındaki ilgi karmaşık bir hal alır ve duygusal zorluklarla baş etmeye başlarlar.

oyuncular: Mila Kunis, Justin Timberlake, Patricia Clarkson

Müdür:Gluck olacak

20. Karmaşık, 2009

imdb :6.5

Özet: Film, 10 yıldır boşanmış olan Jane ve Jake’in yeniden romantik bir bağ kurmaya başlamasını konu alıyor. Jane başarılı bir restoran sahibidir ve Jake bir avukattır. Jane’in hayatına yeni bir adam girer ve Jake’in yeni bağı aralarındaki bağı karmaşıklaştırır.

Oyuncular:Meryl Streep, Steve Martin, Alec Baldwin

Müdür:Nancy Meyers

19. Kur, 2018

imdb :6.5

Özet: Harper ve Charlie, işverenlerinin baskısı ve iş yükü nedeniyle hayatlarından memnun değildir. Bir gün işverenlerini âşık etme fikrini keşfetmek ve bir plan yapmak için bir toplantıya gelirler. Ancak işverenlerinin sevgisinin yanı sıra aralarında romantik duygular da gelişir.

Oyuncular:Zoey DeutchGlen PowellLucy Liu

Müdür:Claire Scanlon

18. Cennet Gibi, 2005

imdb :6.7

Özet: Acımasız bir iş adamı olan Elizabeth, bir araba kazasından sonra ölür ve ruhu komada olan David adında bir adamın evine musallat olur. Elizabeth, vücudunu geri almak için David’in yardımına ihtiyaç duyar ve bu süreçte ikisi romantik bir bağ geliştirir.

Oyuncular:Reese WitherspoonMark RuffaloDonal Logue

Müdür: Mark Waters

17. Aşk ve Diğer Uyuşturucular, 2010

imdb :6.7

Özet: Genç bir satış elemanı olan Jamie, zengin bir sosyetik olan Maggie ile tanışır ve ona aşık olur. Ancak Maggie, Parkinson hastalığıyla uğraşırken Jamie iş hayatında başarılı olmak için mücadele eder.

Oyuncular:Jake GyllenhaalAnne HathawayJudy Greer

Müdür:Edward Zwick

16. Evet Adamım, 2008

imdb :6.8

Özet: Hayatı boyunca her şeye ‘hayır’ diyen Carl Allen, terapide ona her şeye ‘evet’ demesi aşılanmıştır. Bu, Carl’ın hayatında bir dizi maceraya ve keşfe yol açar.

Oyuncular:Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper

Müdür:Peyton Kamış

15. Tatil, 2006

imdb :6.9

Özet: Los Angeles’ta yaşayan Amanda ile İngiltere’de yaşayan Iris’in hayatlarını konu alan filmde ikili, internet üzerinden bir süreliğine evlerini ve hayatlarını değiştirip evlerinde tatil yapmaya karar verirler. . Film boyunca ikisi yeni arkadaşlar edinir ve aşk hayatlarındaki sorunlarla uğraşırken hayatlarının farklı yönlerini keşfederler.

Oyuncular:Kate WinsletCameron DiazJude Law

Müdür:Nancy Meyers

14. Vanilyalı Gökyüzü, 2001

imdb :6.9

Özet: Zengin bir yayıncı olan David, özel hayatındaki karmaşık ilgi alanları nedeniyle zor bir dönemden geçer, hayatı bir kazanın ardından farklı bir boyut kazanır. Zamanla, gerçeklik ve fantezi arasındaki sonlar bulanıklaşır ve David, gerçeklik ve fantezi arasında sıkışıp kalır.

Oyuncular:Tom CruisePenelope CruzCameron Diaz

Müdür:Cameron Crowe

13. Aşk Tesadüfleri Sever, 2011

imdb :7.2

Özet:Çocukluk ve ilk gençlik yıllarında yolları Ankara’da kesişen ve 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür ve Deniz, kendilerini sorunlarla dolu bir aşk macerasının içinde bulurlar.

Oyuncular:Mehmet Günsür, Belçim Alım, Altan Erkekli

Müdür:Ömer Faruk Sorak

12. Notting Tepesi, 1999

imdb :7.2

Özet: William sıradan bir hayat sürerken, Anna Scott’ın hayatına girmesiyle hayatı tamamen değişir. Anna’nın ünlü hayatı, ikisi arasındaki ilişkiyi karmaşıklaştırır.

Oyuncular:Hugh Grant, Julia Roberts, Richard McCabe

Müdür:Roger Michelle

11. Joe Black ile Tanışın, 1998

imdb :7.2

Özet: Ölüm meleği Joe Black, bir medya patronunun hayatını sona erdirmek için dünyaya gönderilir. Joe, medya işvereninin kızı Susan ile tanışır ve ona aşık olur. Ancak Joe’nun gerçek kimliği ortaya çıktığında Susan’ın hayatındaki her şey değişir.

Oyuncular:Brad PittAnthony HopkinsClaire Forlani

Müdür:martin brest

10. Bir Geyşanın Anıları, 2005

imdb :7.3

Özet: Genç bir kız olarak zorlu bir sürecin ardından Sayuri, incelik, zarafet ve müzik eğitimi aldığı geyşa okuluna kabul edildi. Ancak hayatı boyunca birçok zorlukla karşılaşır ve aşkı için mücadele eder.

Oyuncular:Ziyi Zhang, Ken Watanabe, Michelle Yeoh

Müdür:Rob Marshall

9. Sefiller, 1998

imdb :7.4

Özet:Jean Valjean isimli bir mahkûmun, hapse girdikten sonra hayata tutunma mücadelesini ve onu yakalamak için Javert isimli bir polis müfettişinin yıllarca süren takibini anlatıyor.

Oyuncular:Liam NeesonGeoffrey RushUma Thurman

Müdür:fatura ağustos

8. Sonbahar Efsaneleri, 1994

imdb :7.5

Özet: Montana’da ıssız bir çiftlikte yaşayan Ludlow ailesinin hayatı, çiftliğin yakın arkadaşı Susannah’nın gelişiyle tamamen değişir. Ailenin üç erkek kardeşi Alfred, Tristan ve Samuel’in ortasında, Susannah’ya olan aşklarının yanı sıra ailede başka sorunlar da ortaya çıkar.

Oyuncular:Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn

Müdür:Edward Zwick

7. Bir Yıldız Doğuyor, 2018

imdb :7.6

Özet: Alkolizmle uğraşan ünlü bir müzisyen olan Jackson Maine, genç bir müzisyen olan Ally ile tanışır. Ally başarılı bir müzik kariyeri için uğraşırken, Jackson’ın sorunları hayatını zorlaştırır. İkisi arasında romantik bir ilişki başlar, ancak Jackson’ın sorunları ilişkilerini tehlikeye atar.

Oyuncular:Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott

Müdür:Bradley Cooper

6. Gümüş Astarlar Başucu Kitabı, 2012

imdb :7.7

Özet: Pat, karısından ayrıldı ve bipolar bozukluğu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Hastaneden çıktıktan sonra hayatına yön vermeye ve karısını geri kazanmaya çalışırken Tiffany adında gizemli bir kadınla tanışır.

Oyuncular:Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro

Müdür:David O Russel

5. Kelebeğin Rüyası, 2013

imdb :7.7

Özet: İki genç şair, Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu, yeni modernize edilen maden şehrinde memurluk hayatlarını sürdürürken sanat, edebiyat ve çoğunlukla şiirle iç içe yaşıyorlar. İki şanssız şair aynı kadına âşık olur. İkilinin Meral’e olan aşkı zamanla üçünün hayatında büyük değişikliklere neden olur.

Oyuncular:Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin

Müdür:Yılmaz Erdoğan

4. Beni Adınla Çağır, 2017

imdb :7.8

Özet: Elio ve ailesinin yazlık evinde kalan Amerikalı üniversite öğrencisi Oliver arasında romantik bir ilişki başlar. İkisi sonunda aşık olur, ancak ilgileri, Elio’nun duyguları ve Oliver’ın ara sıra İtalya’ya yaptığı ziyaret nedeniyle karmaşıklaşır.

Oyuncular:Timothee Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg

Müdür:Luca Guadagnino

3. Köstebek Günü, 1993

imdb :8.1

Özet: Hava durumu sunucusu Phil Connors, bire bir günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalır. İlk başta bu durumdan memnun olmayan Phil, zamanla kendini geliştirir ve hayatındaki kusurları düzeltme fırsatı bulur.

Oyuncular:Bill MurrayAndie MacDowellChris Elliott

Müdür:Harold Ramis

2. Lekesiz Aklın Ebedi Güneş Işığı, 2004

imdb :8.3

Özet: Joel Barish, eski sevgilisi Clementine ile iki yıllık ilişkisine dair tüm anılarını gizemli bir tıbbi müdahaleyle siler. Bunu öğrenen Joel, aynı işlemi kendisine de yaptırmaya karar verir. Tüm anılarını silmek için derin bir uykuya daldığında, Clementine ile yaşadığı günler gözlerinin önünden geçer. Joel, Clementine’i gerçekten unutmak istemediğini anlar ve müdahaleyi durdurmaya çalışır.

Oyuncular:Jim Carrey, Kate Winslet, Tom Wilkinson

Müdür:Michel Gondry

1. Forrest Gump, 1994

imdb :8.8

Özet: Zeka düzeyi düşük ama çok iyi bir kalbe sahip olan Forrest Gump, çocukluğundan beri pek çok zorlukla karşılaşır ve zamanla hayatında farklı insanlarla tanışır. Kendisi gibi temiz bir kalbe sahip olan Jenny ile olan bağı, sinemadaki en değerli hikayelerden biridir.

Oyuncular:Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise

Müdür:Robert Zemeckis

ihsaniyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort