Haber

Feyza Altun’un ürünlerinde solucan olduğunu iddia ettiği Özlem ve Tayyar Öz çifti, tesislerinden görüntüler paylaştı.

Dilan ve Engin Polat’ın ardından şüphe odağı haline gelen Özlem ve Tayyar Öz çifti, Avukat Feyza Altun’un tartışmalarına yanıt olarak bir görüntü paylaştı. Altun, Twitter hesabından paylaştığı görüntülerde, kurtlu ve son kullanma tarihi geçmiş eserlerin çocuklar ve yaşlılar dahil herkese satıldığını söyledi. Özlem ve Tayyar Öz tesislerinden görüntüler paylaştı.

Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama ve çeşitli suçlardan gözaltına alınmasının ardından gözler diğer ‘açıklanamayan’ zenginlik sosyal medya fenomenlerine çevrildi.

Bunlardan biri de Özlem ve Tayyar Öz çiftiydi. Avukat Feyza Altun’un tezlerine göre Doktor Tayyar Öz, halkın sağlığını tehlikeye atacak düzeyde üretim yapıyordu.

Doktor Tayyar Öz’ün sağlık alanında kendi markasıyla ürettiği ürünlerin hijyenik olmayan koşullarda ve son kullanma tarihleri ​​değiştirilmiş olarak satıldığı iddia edildi.

Altun, bu iddiaları söze dökmedi ancak bazı sahneleri Twitter hesabından da paylaştı.

Altun, 7 Kasım tarihli paylaşımında şunları söyledi: “Tayyargil’in çocuk macunundan kurt çıktı. Akşam yayınlayacaklarımı görünce anlayacaksınız, kusura bakmayın ama kurt da boktan çıkıyor…”

Daha sonra eserlerin üretildiği yerden bazı görüntüler paylaştı ve bu görüntüler çoğumuzun sadece bakmaktan midesini bulandırdı.

Altun, Öz’ün üretim tesisinde çalışan birinin kendisine ulaşarak çocuklara yedirilmesi önerilen bu ürünlerin üretildiği yer hakkında korkunç şeyler gönderdiğini anlattı: “Daha önce orada çalışan bir kişi daha bunu doğruladı ve ifade vereceklerini belirtti. Eğer gerekliyse.”

Tarhan’ın solucan içerdiği iddia edildi.

Üretim yerinin son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin etiketlerini değiştirerek halk sağlığını tehlikeye attığını da anlattı.

Üretim sahasından paylaşıldığı iddia edilen tesise ait görüntüler de korkuttu.

İddiaların ardından Hasret ve Tayyar Öz’den çarpıcı bir yanıt geldi.

Özlem Öz ve Tayyar Öz, haklarında çıkan haberlerin ardından üretim tesislerinden görüş paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu